Říjen 2014

Tyhle pokrmy Vám vykouzlí úsměv ve tváři

20. října 2014 v 11:29 | čarujeme.cz |  Recepty

No řekněte, nechtěli byste něco takového najít na svém talíři?

Japonští kuchaři a designéři jsou bezpochyby mistři v přípravě kreativních a roztomilých jídel.
Jejich práce inspirovala i mnohé tvůrce po celém světě.
Pokud máte rádi asijskou kuchyni, sushi, či jen zdravá jídla a chcete překvapit návštěvu, drahou polovičku, či děti, zde naleznete skvělou inspiraci.

Jak mít každý den dobrou náladu?

18. října 2014 v 18:49 | Restart života |  Životní situace

Jak mít každý den dobrou náladu?

Když se podíváme kolem sebe, jen málokdo z těch, které potkáváme, se na nás usměje. A my sami se taky nezřídka nemáme chuť na druhé usmívat. Chybí nám pocity radosti, které jsou přitom v životě nejdůležitější. Můžeme si říct, tak jak to bývá zvykem, že život je těžký a hází nám klacky pod nohy. Lepší variantou ovšem je najít v sobě a okolo sebe takové cestičky, cesty a mechanismy, které nás poměrně jednoduše přivedou ke kladným myšlenkám a pocitu štěstí.

Zde najdete video:

http://www.stream.cz/restart-zivota/10002039-jak-mit-kazdy-den-dobrou-naladu


Jak sdělovat emoce, aby to nebolelo

18. října 2014 v 15:39 | psychologie |  Životní situace

Vnímám, cítím, myslím...

Často slyšíme, že není vhodné potlačovat emoce, že bychom měli být sami sebou, upřímně vyjadřovat své pocity a sdělovat myšlenky. Do jaké míry umíme projevovat emoce, formulovat myšlenky a vyjadřovat sami sebe tak, abychom byli pro ostatní čitelní a způsob, který k tomu zvolíme, nikomu neubližoval?
Na začátek je dobré uvědomit si rozdíl mezi emocemi (emoce a pocity zde řadím do jedné kategorie), myšlenkami a smyslovými vjemy.

5 tipů na skvělý víkend pro ženy

11. října 2014 v 14:39 | kudyznudy.cz |  Cestování

5 tipů na skvělý víkend pro ženy

V tipech na víkendy a pobyty naleznete skutečně zajímavé nabídky - od historických pobytů na hradě či zámku, přes pobyty v exoticky laděném prostředí až po víkendy v lázních. Vychutnejte si wellness víkendy pro ženy plné smyslových požitků a užijte si romantiku a pohodu v Česku.

Wellness a aktivní odpočinek v hotelu Stein v Chebu

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel se širokou nabídkou sportovních aktivit a wellness služeb v Chebu. Komplex Stein je předurčen zejména pro sportovní a relaxační aktivity. Nechte se hýčkat báječnými programy wellness & Spa a excelentními službami.