Květen 2013

Den matek

12. května 2013 v 11:49 | Lucie a google.com

Ke Dni matek

Naše maminka je v životě nenahraditelnou osobou, člověkem, který pro nás vytrpěl víc, než si sami dokážeme představit. Člověk, který nás miloval v dobrém, ale i v tom zlém. Člověk, který znal naše bolístky a trápení, člověk, který foukal naše rány.Hlavně v Den matek nezapomínejme na všechny ty probdělé noci, kdy stála maminka u naší postýlky a kontrolovala, zda je všechno v pořádku. Za to všechno si jistě zaslouží velké díky!

Zhubněte zábavnou cestou

6. května 2013 v 19:29 | google.com a Zumba la Vida |  Diety+cvičení

Zumba - jak efektivně a opravdu rychle zhubnout tancem

Nový trend z oblasti fitness jménem Zumba, se u nás stal fenoménem pro všechny věkové kategorie. Už nějakou dobu podle ní tančí (či cvíčí - jak se to veme) převážně ženy, mladé slečny, i starší dámy. Zumba dorazila z Ameriky, přes Atlantik, až k nám do Evropy a celkem úspěšně se zde uchytila.

1.máj

1. května 2013 v 10:39 | Lucie a google.cz
1. máj - polibek pod třešní

Krásný jarní den plný sluníčka přímo láká k polibkům s milovanou osobou. Romantika jako z pohádky. A nejenom to: první máj je velmi magický den. Polibek pod rozkvetlou třešní zajistí, že do roka "neuschnete", láska pokvete dál.
Není nic romantičtějšího než si romantickou procházku zpestřit hledáním rozkvetlého stromu. Prvomájový den si užijete i v kině nebo na příjemné večeři při svíčkách. Důležité ale je, aby to, co si naplánujete skvěle vyšlo. A pamatujte, že láska kvete v každém věku a hlavně po celý rok =o)