Listopad 2012

Jak si užít první adventní víkend

30. listopadu 2012 v 14:29 | kudyznudy.cz |  Rady pro rodiny s dětmi

8 tipů, jak si užít první adventní víkend

ŠumavaPlzeňskoZápadočeské lázněSeverozápadní ČechyPrahaStřední ČechyČeskolipsko a Jizerské horyČeský rájJižní ČechyKrkonoše a PodkrkonošíVysočinaKrálovehradeckoVýchodní ČechyJižní MoravaStřední Morava a JeseníkyVýchodní MoravaSeverní Morava a Slezko
Ať už chceme nebo ne, doba vánoční se nezadržitelně přiblížila. Pokud ještě nevíte jak naložit s volným časem, nechte se inspirovat mými tipy.První adventní víkend otevře brány mnoha vánočně vyzdobeným hradům a zámkům. Navštívit tak můžete slavnostě vyzdobené interiéry Lysického zámku, Starých Hradů, Mníšku pod Brdy a hradů Bouzova či Svojanova.

Netradiční vánoční cukroví- část první

27. listopadu 2012 v 17:29 | onadnes.cz |  Recepty

Sněhulák na plechu

Příprava: 30 minut + pečení 65 minut
Potřebujete:
2 hrnky hladké mouky
4 lžíce kakaa
2 lžičky prášku do pečiva
špetka soli
150 g másla
1 hrnek cukru

Není důležité, jaké podmínky nám život nadělí, ale to, jak se s nimi vypořádáme

26. listopadu 2012 v 18:09 | studentpoint.cz |  Škola a její příprava

Život je o tom, jak zvládneme plán B

Plán A se bortí v tu chvíli, kdy má začít fungovat? Mějte plán B!
Ne každý z nás si může říct: "Když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, pekařina pro mě byla jasná volba." V patnácti letech se musíme rozhodnout pro střední školu a v devatenácti letech pro vysokou školu nebo si najít práci.

Zimní kabáty a bundy 2012

24. listopadu 2012 v 23:09 | bonprix.cz |  Modní outfit

Zimní kabáty a bundy

I když je stále ještě podzim, každá z nás už jistě pocítila nepříjemné ranní mrazíky, které nám naznačují, že na sebe zima nenechá čekat a podle meteorologů by měla být obzvlášť dlouhá a velice chladná. Proto by bylo dobré pořídit zimní bundu nebo kabát, který vás před studeným počasím ochrání. Nemáte žádný nebo vás už starý omrzel a chcete něco nového? Zajímá vás, co se bude tuto zimu nosit?

Ohřejte se během zimy v Lednici

22. listopadu 2012 v 15:29 | kudyznudy.cz a akcni-pobyty.cz |  Cestování

Ohřejte se během zimy v Lednici

ŠumavaPlzeňskoZápadočeské lázněSeverozápadní ČechyPrahaStřední ČechyČeskolipsko a Jizerské horyČeský rájJižní ČechyKrkonoše a PodkrkonošíVysočinaKrálovehradeckoVýchodní ČechyJižní MoravaStřední Morava a JeseníkyVýchodní MoravaSeverní Morava a Slezko
Možností, jak se v zimě "ohřát v Lednici", v posledních letech stále přibývá.K vyhlídkovým okružním plavbám zámeckým areálem bude i letos v zimě vyplouvat o víkendech a svátcích loď Morava.Z vyhřáté lodní kajuty můžete pozorovat krásy zimního zámeckého parku i lesa a zahřívat se při tom sklenicí svařeného vína.

Rodina sněhuláků

20. listopadu 2012 v 20:49 | praktickážena.cz |  Rady pro rodiny s dětmi

Sněhulákový adventní kalendář


Možná jste si mysleli, že papírové adventní kalendáře jsou všechny stejné. Zkuste s dětmi vyrobit tuto hravou rodinu sněhuláků. Budou nadšené a každý den budou hledat sladkost, kterou jim přinášejí.

Jak budovat vztahy mezi rodiči a dětmi

10. listopadu 2012 v 21:39 | jarodic.cz a knihypro.cz |  Rady pro rodiny s dětmi

Jak budovat vztahy mezi rodiči a dětmi

Snad každý někdy přemýšlel o tom, jaký bude jednou rodič. Snil o tom, že bude plný pochopení, se svými potomky bude výborně vycházet a jejich vztahy budou naprosto bezproblémové.Rodičem se člověk nenarodí. Vše se musí naučit v podstatě
"za běhu". A rodičovství je opravdu někdy dřina.
Je jisté, že vztahy je třeba budovat, a to i mezi rodiči a dětmi.