Březen 2012

Oslavte Velikonoce v Česku

30. března 2012 v 18:59 | kudyznudy.cz |  Rady pro rodiny s dětmi

Oslavte tradiční Velikonoce v Česku

Až se s námi rozloučí zima, tak přijdou svátky jara - Velikonoce! Velikonoční oslavy probíhají po celém Česku, slaví se tradice a koná se spousta akcí. K těm nejoblíbenějším patří řemeslné jarmarky, připomenutí tradic ve skanzenech nebo speciální prohlídky na hradech i zámcích, kde můžete také ochutnat nejrůznější velikonoční gastronomické lahůdky. Přináší vám tipy, jak oslavit Velikonoce tradičně a zároveň se pobavit.Velikonoce mají v Česku dlouhou tradici, která se dochovala až dodnes.

3 tipy na zajímavé akce

9. března 2012 v 20:59 | kudyznudy.cz |  Rady pro rodiny s dětmi

3 tipy na zajímavé akce o tomto víkendu

ŠumavaPlzeňskoZápadočeské lázněSeverozápadní ČechyPrahaStřední ČechyČeskolipsko a Jizerské horyČeský rájJižní ČechyKrkonoše a PodkrkonošíVysočinaKrálovehradeckoVýchodní ČechyJižní MoravaStřední Morava a JeseníkyVýchodní MoravaSeverní Morava a Slezko
Víkend se opět přiblížil a pokud máte ve svých plánech ještě nějaké rezervy, nechte se inspirovat mými tipy, které vám přináším z celé České republiky. O tomto víkendu se můžete vydat na řadu komentovaných vycházek, například do Průhonického parku, po stopách pražské neorenesance, na Svatou horu či do Jurkovičovy vily. Ani milovníci sportu nebudou zklamáni - již v pátek začíná festival Quicksilver Snowjam na kterém se představí ti nejlepší čeští snowboardoví jezdci.

Odpočinek

3. března 2012 v 22:29 | zaria.cz |  Něco pro zdraví a krásu

Odpočinek a relaxace

O tom, jak důležitý je odpočinek a relaxace slyšíme dnes a denně. Avšak ruku na srdce, kdo se tímto heslem opravdu řídí? V dnešní době převážná většina lidí vnímá slovo odpočinek, spíše jako nutné zlo. Představa toho, že musíme na chvíli zabrzdit a odpočinout si, pro většinu z nás znamená nepříjemné zpomalení a vypadnutí ze zaběhnutého koloběhu denních povinností. V dnešním světě platí zásada: "kdo není dost rychlý, nemá šanci uspět" a také to: "že pomalejší budou nahrazeni rychlejšími". S nástupem finanční krize a stále stoupající nezaměstnaností, tyto zásady nabývají nových rozměrů a platí dvojnásob.