Sexy desatero*

30. května 2009 v 20:30 | prokrasnetelo.cz |  Životní situace

Sexy desatero

Kterou z nás by nepotěšily obdivné pohledy kolemjdoucích mužů a nerozradostnilo pochvalné uznání od muže? Lámete si hlavu s tím, co vlastně udělat pro to, abyste byla sexy? Mám pro vás deset tipů, které zaručeně zaberou.

Na vzhledu přece nezáleží...

Tak to je pěkná hloupost. Ten, kdo říká, že mu na vzhledu nezáleží, jednoduše kecá. Každý člověk si protějšek vybírá zejména podle vzhledu. To, jestli muž ženu osloví, rozhodne podle toho, zda se mu žena líbí a přitahuje jej, či nikoli. Jestli má žena stejné zájmy, myšlení a cíle, jestli je milá, chytrá a zábavná, se na první pohled prostě nepozná. Muž vždy osloví jako první takovou ženu, která ho zaujme zevnějškem. A proto rada číslo jedna - vyrážejte si v pohodlném oblečení, které vám sedne a ve kterém se cítíte dobře. Vždy uděláte mnohem větší dojem v pohodlných džínách a svetříku než v upnuté mini a velkém výstřihu, přičemž se budete každou chvíli ošívat, hlídat si, jestli máte prsa na svém místě a jestli vám náhodou neutíká oko na silonkách.

Malé - velké překvapení

Ať už se rozhodnete vzít si na sebe cokoli, největší pozornost při oblékání věnujte svému spodnímu prádlu. O číslo menší push-up podprsenka je základem úspěchu. Krajkové, jednobarevné prádlo dokáže zázraky. Nejlepší fintou je poodhalit své skvosty ještě před schůzkou. Napětí se dá potom krájet.

Zvýrazněte přednosti

Každá žena sama nejlépe ví, co je její předností a čím nejlépe upoutá pozornost. Máte velké oči s dlouhými řasami? Zvýrazněte je. Máte plné a smyslné rty? Upozorněte na ně. Muž si nevšimne toho, co je na vás špatně, vždy si všimne přednosti. Chlapa nenapadne zkoumat, jestli máte všechny nehty stejně dlouhé, ale všimne si, když je máte hezky upravené. Nezačne zkoumat váš špíček na bříšku, všimne si ho, až když ho "ozdobíte" piercingem. Nenapadne ho přemýšlet o tom, proč jste si nevzala náušnice nebo řetízek. Ale ocení to, když na vás doplňky uvidí. Ale pozor! Nic se nesmí přehánět. Příliš mnoho doplňků a až moc výrazný make-up muže spíše odradí.

Učesaná - neučesaná

Myslím, že pojem melír, kulma nebo difuzér většinou mužům opravdu nic neříká. Ale pokud už takové vychytávky použije v praxi, muži to dokážou ocenit. Ač je to k nevíře, i muži si všímají barev, sestřihů a úpravy vlasů. Co ale na koho zapůsobí nejvíce, je těžká otázka. Někomu se líbí dlouhé, rozpuštěné vlasy, jiní dají na rozcuchané klukovské sestřihy, další si potrpí na pečlivě umotané drdoly. Proto bych radila česat se podle příležitosti, na kterou právě s (budoucím) partnerem vyrážíte.

Postava

"Jsem moc tlustá!", "Mám malá prsa!", "Mám velký zadek!", tak přesně takové problémy přestávají být problémy, pokud si najdete vhodného partnera. Anebo si najde on vás, a to právě proto, že máte "malá prsa" anebo "velký zadek". Každý preferuje něco jiného. A ať se vám to líbí nebo ne, i takové atributy jsou pro muže sexy!

Upřímnost

Ano, i upřímné ženy jsou pro muže sexy. A to především tehdy, jde-li o otevřenost v sexuálním životě. Nic vás neudělá víc sexy, než že budete otevřeně mluvit o tom, co se vám na sexu líbí, co a jak byste chtěla společně s partnerem dělat.

Vystupování

I když je možná pravda, že některým mužům se u žen líbí obhroublé chování, obecně platí, že žena má vystupovat jako jemné, něžné pohlaví. Smysl pro humor je sexy. A co není? Žena, která srší vulgárními vtipy. Body nedostanete ani za to, pokud budete flirtovat s jeho šéfem. Některým mužům se zdá sexy dokonce i to, když si žena v restauraci objedná třetinku piva. Co už se jim sexy nezdá, je, když musí už v deset hodin večer volat taxíka pro svou opilou společnici. Zde platí jediné pravidlo - všeho s mírou.

Křehká a zranitelná

Tato metoda nejde samozřejmě praktikovat na všechny typy mužů. Jestli ale narazíte na chlapa ochranáře, chovejte se jako křehká víla. Někteří muži milují starat se o zranitelné ženy, ochraňovat je a dávat tak okolí najevo, že jsou potřební a silní. Ale pozor, aby se vaše hra nezvrtla v ubrečenou, odstrčenou chudinku, kterou vlastně nikdo nemá rád. To totiž nemají rádi ani muži ochranáři.

Okouzlete vůní

Chcete-li příjemně vonět, dodržujte prosté pravidlo. Na jaře a v létě volte raději lehké, květinové a svěží vůně. Naopak těžké a smyslné používejte spíše v zimě nebo obecně ve studeném počasí. Parfém stříkejte přímo na kůži, ne na oblečení. A to na místa, kde cítíte tepat pulz (vnitřní strana zápěstí, krk…). Tam vám proudí krev nejrychleji a vůně se uvolňuje po celou dobu. Deodorant nezapomeňte použít nikdy!

Buďte sama sebou

A poslední rada na závěr. Ať je to jak je to, pro muže budete vždy nejvíc sexy, pokud budete sama sebou. Když se nebudete přetvařovat, nebudete ze sebe dělat někoho, kým nejste, a budete přirozená, bude vás obdivovat. Není to hloupost, klišé ani fráze. Je to holý fakt.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 oqheuqvg oqheuqvg | E-mail | Web | 16. června 2009 v 20:56 | Reagovat

XHeQIS  <a href="http://qwjpdgglhgak.com/">qwjpdgglhgak</a>, [url=http://corydpnrciig.com/]corydpnrciig[/url], [link=http://mmiqvshpaopm.com/]mmiqvshpaopm[/link], http://dhqthvarrykb.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama