*Přitažlivost ženská*

31. března 2009 v 16:59 | prokrásnétělo.cz |  Životní situace

Přitažlivost ženská

Přemýšlela jste někdy o tom, v jakých situacích si připadáte nejvíc přitažlivá? Tušíte, kdy jste přitažlivá pro své okolí? Možná skoro pořád, možná skoro nikdy. Co vlastně je ženská přitažlivost a v čem vám může pomoct?
Nestyďte se být ženou
Zatímco přitažlivost zemská posílá všechno k zemi, přitažlivost ženská naopak dokáže nadnášet. Řečeno samozřejmě obrazně, ale zároveň zcela vážně. Přitažlivá žena v mužích umí vyvolat neobvyklou lehkost bytí, což zásadně ovlivňuje naše myšlení i celkové chování ke konkrétní ženě. My muži vnímáme ženskou přitažlivost jako jeden z pilířů ženskosti jako takové. Proto podceňování důležitosti jak sex-appealu, tak všeho ostatního s tím spojeného, je nešťastný přístup. Pozor. Není řeč o žádných vyumělkovaných sexbombách z filmů pro dospělé, ale o normálních ženách, jako je každá z vás. Není pravda, že vy, které jste krev a mléko, nemáte šanci být přitažlivé. Potkal jsem už několik žen, které ačkoli nepatřily mezi štíhlé, uměly působit velmi sexy.

Pečujte o svou ženskost

Být přitažlivá vůbec nemusí znamenat mít ty tzv. rádoby dokonalé křivky a míry. Znamená to především umět správným způsobem zvýrazňovat svou ženskost. Není to jen o tom, jaká máte ňadra, ani jen o tom mít míry odpovídající ideálům módních časopisů. Je to především o tom neřešit tolik své nedostatky, ale umět upozorňovat na to, co vás zdobí. Často je to otázka jen několika detailů. Nevěřily byste, díky čemu všemu vás muži shledávají přitažlivými. A nemusí to ani souviset s vaším vzhledem. Obrovskou roli může hrát vaše vystupování, vaše chování, různá vaše gesta. Zkrátka cokoli, čím můžete upozornit na pozitiva své ženskosti.
Každá žena, která pečuje jak o svůj vzhled, tak o své nitro, většinou z okolních reakcí vypozoruje, co muže přiměje otočit se za ní nebo díky čemu je pro svého partnera stále žádoucí. Proto také ví, že pečovat o svou ženskost se rozhodně vyplácí.

Ano, někdy je to dřina

Pamatujte, že být přitažlivá není nikdy, ať jste sebekrásnější, automatická věc. I o přírodní krásu musíte umět správně pečovat, aby "nezarostla plevelem". Některé ženy mají sice (z neznámých důvodů) od přírody tzv. vzhledovou výhodu, takže jsou přitažlivé, aniž by se musely příliš snažit. Ty ostatní si tu práci buď raději dají a poznají, že to skutečně stojí za to a jsou v pohodě, a nebo si tu práci nedají, prakticky se o sebe (kromě základní hygieny) nijak nestarají a pak se diví, že o ně nikdo nemá zájem.
Přitažlivost si nekoupíš. Musíš si ji vypěstovat.
Nezáleží totiž, jak má dívka bohaté rodiče nebo přítele. Přitažlivost si nekoupí. Ano, můžete si nakoupit spoustu make-upu a různých líčidel. Díky tomu svou tvář můžete proměnit k nepoznání. Můžete si koupit nová prsa nebo si zaplatit liposukci. Díky tomu můžete působit vyzývavě a třeba rajcovně. Ale nic z toho vám nedává jistotu, že budete neodolatelně přitažlivá. To je totiž záležitost dlouhodobé kompletní péče o sebe od vlasů až po nehty na prstech na nohou. Čistá jemná pleť, zdravá pokožka, pěkné pevné vlasy, s tím spojená vaše celková osobnost - zdravý rozum, dobré srdce, pozitivní přístup k životu, to všechno může mít vliv na to, jestli svému okolí připadáte přitažlivá. To všechno může mít vliv na vaši psychiku, na to, jestli vy sama pro sebe jste přitažlivá.
Řekněte, dámy, kdy a jak vám naposledy nebo nějakým originálním způsobem dal někdo (kamarád, přítel, milenec, manžel) najevo, že jste přitažlivá žena?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 AdushQa AdushQa | Web | 31. března 2009 v 17:02 | Reagovat

mazec

2 Karla Karla | Web | 31. března 2009 v 17:04 | Reagovat

Nojo, jenže každá žena to asi neumí, já tedy ne.

3 AaandYs3k - SBénko, který tě nechce ztratit:)) AaandYs3k - SBénko, který tě nechce ztratit:)) | E-mail | Web | 1. dubna 2009 v 18:29 | Reagovat

pěknej článek:) vážně:) já si přitažlivá moc nepřipadám, ale starám se o sebe...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama